Yatırımcı.AI

CVK mi NAK mi? Fon Karşılaştırması

CVK (Inveo Portföy Çoklu Varlık Katılım Fonu) ve NAK (Neo Portföy Altın Katılım Fonu) fonlarının fiyatı, dönemsel getirileri, büyüklüğü, yatırımcı sayısı ve risk değeri yan yana.

CVKNAK

10.000 TL Yatırsaydınız

Metrik Karşılaştırması

CVK mi NAK mi? Fon Karşılaştırması
MetrikCVKNAKKategori medyanı
Günlük−%0,23−%0,25−%0,18
1 hafta%0,07−%0,85%0,13
1 ay%1,88−%3,21−%0,64
3 ay%8,89%2,97%3,73
6 ay%16,34−%3,86%9,17
Yıl başı%33,30%0,55%26,58
1 yıl%38,44—%30,98
3 yıl%193,23—%166,05
Getiriler 2 Kasım 2026 tarihli fiyatlara göre; getirisi yüksek, risk değeri düşük olan fon önde sayılır.

Popüler Karşılaştırmalar

Çok Aranan Fon Karşılaştırmaları

İlgili Sayfalar

CVK ve NAK Karşılaştırması Hakkında

CVK (Inveo Portföy Çoklu Varlık Katılım Fonu) ve NAK (Neo Portföy Altın Katılım Fonu) fonlarının 2 Kasım 2026 tarihli fiyat, getiri, büyüklük ve risk verileri yan yana karşılaştırıldı. Karşılaştırılan 9 metrikten 8 tanesinde CVK, 1 tanesinde NAK önde. CVK, Inveo Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Katılım Fonu fonu; NAK ise Neo Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Katılım Fonu fonu.

Öne çıkanlar: Günlük: CVK önde (−%0,23 karşısında −%0,25). 1 hafta: CVK önde (%0,07 karşısında −%0,85). 1 ay: CVK önde (%1,88 karşısında −%3,21). 3 ay: CVK önde (%8,89 karşısında %2,97). 6 ay: CVK önde (%16,34 karşısında −%3,86). Yıl başı: CVK önde (%33,30 karşısında %0,55). Büyüklük (TL): NAK önde (112,3 milyon karşısında 111,8 milyon). Yatırımcı: CVK önde (1.568 karşısında 128). Risk: CVK önde (3 karşısında 6).

Sık Sorulan Sorular

Yıl başından bu yana CVK %33,30, NAK %0,55 getiri sağladı; son 1 yılda CVK %38,44, NAK —. Son 1 ayda CVK %1,88, NAK −%3,21. Geçmiş getiri gelecekteki getirinin göstergesi değildir.

2 Kasım 2026 itibarıyla CVK fonunun büyüklüğü 111,8 milyon TL ve 1.568 yatırımcısı, NAK fonunun büyüklüğü 112,3 milyon TL ve 128 yatırımcısı var. Büyüklükte NAK, yatırımcı sayısında CVK önde.

CVK fonunun SPK risk değeri 7 üzerinden 3, NAK fonunun 6. Risk değeri fon fiyatının geçmiş dalgalanmasına göre belirlenir; 1 en düşük, 7 en yüksek riski gösterir. Düşük risk değeri daha az dalgalanma anlamına gelir, ancak daha yüksek getiri garantisi vermez.