Yatırımcı.AI

BMU mu RGH mi? Fon Karşılaştırması

BMU (Bulls Portföy Mutlak Getiri Hedefli Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)) ve RGH (Re-Pie Portföy Mutlak Getiri Hedefli Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)) fonlarının fiyatı, dönemsel getirileri, büyüklüğü, yatırımcı sayısı ve risk değeri yan yana.

BMU fonunun tasfiyesine SPK’nın 17 Eylül 2026 tarihli 2026/60 sayılı bülteniyle karar verildi; fonda alım ve iade talimatı gerçekleştirilmiyor. Bu karşılaştırmadaki getirileri TEFAS’ta açıklanan son fiyata (2 Kasım 2026) göredir. BMU fon sayfası · SPK bülteni 2026/60 · Tasfiye edilen fonlar listesi

BMURGH

10.000 TL Yatırsaydınız

Metrik Karşılaştırması

BMU mu RGH mi? Fon Karşılaştırması
MetrikBMURGHKategori medyanı
Bugün (tahmin)—−%0,25%1,35
Günlük%0,25−%4,56%0,16
1 hafta%0,57−%3,04%0,46
1 ay−%98,86−%29,73%1,10
3 ay−%99,19−%28,42%3,53
6 ay−%98,21−%23,58%8,53
Yıl başı−%96,17−%19,29%16,18
1 yıl−%97,09—%19,94
Getiriler 2 Kasım 2026 tarihli fiyatlara göre; getirisi yüksek, risk değeri düşük olan fon önde sayılır. Bugün (tahmin): portföy kapsaması en az %50 olan fonların anlık tahmini getirisi, son hesaplama 2 Kas 2026 15:01.

Popüler Karşılaştırmalar

Çok Aranan Fon Karşılaştırmaları

İlgili Sayfalar

BMU ve RGH Karşılaştırması Hakkında

BMU (Bulls Portföy Mutlak Getiri Hedefli Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)) ve RGH (Re-Pie Portföy Mutlak Getiri Hedefli Hisse Senedi Serbest Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon)) fonlarının 2 Kasım 2026 tarihli fiyat, getiri, büyüklük ve risk verileri yan yana karşılaştırıldı. Karşılaştırılan 9 metrikten 4 tanesinde BMU, 5 tanesinde RGH önde. BMU, Bulls Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Serbest Fon fonu; RGH ise Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen bir Serbest Fon fonu.

Öne çıkanlar: Günlük: BMU önde (%0,25 karşısında −%4,56). 1 hafta: BMU önde (%0,57 karşısında −%3,04). 1 ay: RGH önde (−%29,73 karşısında −%98,86). 3 ay: RGH önde (−%28,42 karşısında −%99,19). 6 ay: RGH önde (−%23,58 karşısında −%98,21). Yıl başı: RGH önde (−%19,29 karşısında −%96,17). Büyüklük (TL): BMU önde (1 milyon karşısında 914,2 bin). Yatırımcı: BMU önde (1.901 karşısında 18). Risk: RGH önde (2 karşısında 7).

Sık Sorulan Sorular

Yıl başından bu yana BMU −%96,17, RGH −%19,29 getiri sağladı; son 1 yılda BMU −%97,09, RGH —. Son 1 ayda BMU −%98,86, RGH −%29,73. Geçmiş getiri gelecekteki getirinin göstergesi değildir.

2 Kasım 2026 itibarıyla BMU fonunun büyüklüğü 1 milyon TL ve 1.901 yatırımcısı, RGH fonunun büyüklüğü 914,2 bin TL ve 18 yatırımcısı var. Büyüklükte BMU, yatırımcı sayısında BMU önde.

BMU fonunun SPK risk değeri 7 üzerinden 7, RGH fonunun 2. Risk değeri fon fiyatının geçmiş dalgalanmasına göre belirlenir; 1 en düşük, 7 en yüksek riski gösterir. Düşük risk değeri daha az dalgalanma anlamına gelir, ancak daha yüksek getiri garantisi vermez.